Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Konwencja Wojewódzka Podlaskiego SLD

W minioną sobotę odbyła się Konwencja Wojewódzka Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Celem spotkania, które zgromadziło liczne grono członków, sympatyków oraz samorządowców związanych z SLD był wybór nowego przewodniczącego struktur wojewódzkich.

 

W wyniku głosowania, niemal jednogłośnie, wybrany został Piotr Kusznieruk. W toku debaty przedstawił swoją wizję funkcjonowania podlaskiego SLD, jego głównym celem jest tworzenie nowych i wzmocnienie już istniejących struktur. Dobre przygotowanie do wyborów samorządowych jest głównym wyzwaniem stojącym przed partią.

Swoją obecnością Konwencję zaszczycił Sekretarz Generalny ugrupowania dr Marcin Kulasek, który w swoim wystąpieniu opisał bieżącą sytuację organizacyjną oraz zarysował plany na przyszłość.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem